Yenilikçi Bir Eğitim ve Danışmanlık mı Arıyorsunuz?

alicevatunsal oyun tabanlı eğitim oyunlaştırma gamification kurumsal çözümler

Eğitim

Zihin, öğrenme sürecinde ihtiyaç duyduğu motivasyonu eğitimle sağlar.
Çeşitli eğitimleri oyun tabanlı olarak şirketiniz çalışanları ve yöneticilerine sunuyoruz.

Sayfaya Git
gamification workshop oyunlaştırma eğitim seminer etkinlik eğitim oyunlaştırması terfi proje oryantasyon performans yönetimi

Danışmanlık

Süreç oyunlaştırması ile şirketinizde rutin iş süreçlerini daha pratik ve sevdirilebilir hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Çalışanların iş süreçlerini içselleştirmesi için kolaylık oluşturuyoruz.

Sayfaya Git
gamification workshop oyunlaştırma eğitim seminer etkinlik eğitim oyunlaştırması işe alım mülakat iş görüşmesi aday değerlendirme

İşe Alım

Ya adayı işe alır ve o yetkinlikleri görmek istersiniz. Ya da yetkinliklerini mülakat masasında manipülasyonsuz bir sistem ile keşfedebilirsiniz.

Sayfaya Git

Oyun Tabanlı Eğitimi Klasik Eğitimlerden Ayıran Özellikler

Yaparak Öğrenme

Öğrenme piramidinin en üst seviyesi yaparak öğrenmedir. Bu sayede öğrenilen bilginin %90 oranında akılda kalacağı ispat edilmiştir. Sadece dinleyerek öğrenmeye göre 5 katı ve görerek yapılan öğrenmeye göre de 3 katı daha kalıcı bir sistemdir.

Metaforik

Hazırlanan eğitimde kullanılan metaforlar daha hızlı idrak etmeyi sağlar ve öğrenilen beceriyle ilgili değerlendirme yapılmasına imkân tanır. Sadece konu odaklı olmadığı için genel anlamda bu düşünce becerisinde gelişim olur.

Eğlenceli

Yetişkin eğitimlerindeki en büyük handikap, sıkılma ve ilginin dağılmasıdır. Eğlenceli olan oyun tabanlı öğrenme bu engelleri ortadan kaldırıyor. İçeriğinde bulunan oyuncak ve oyun öğeleri bireyin eğitime olan ilgisini ve istekliliğini de arttırıyor

Gözleme Dayalı

Klasik eğitimde yazmak, dinlemek ve görmek gibi eylemler olduğu için gözlem yalnızca sınavlar ile yapılabiliyor. Oyun tabanlı öğrenmede bizzat eğitim esnasında yapılan gözlemler ile bireyin gelişimi analiz edilebiliyor.

2015 – 17 Yıllarında Eğitim ve Danışmanlık
Hizmeti İstatistikleriDoğru Çözümler, Mutlu Katılımcılar

0

Saat

0

Kurum

0

Katılımcı

Eğitim Görselleri

Oyun En iyi gözlem aracıdır!

Referanslarımız

Eğitimde Kullanılan Oyuncakların Bazıları

logic kart oyun tabanlı oyunlaştırma gamification oyuncak
Logic Kart

Mantık Kartları matematik, geometri ve mantık görevleri içeren setlerden oluşmaktadır. Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) uygulamasıyla her görevin çözümünü adım adım seyredebilirsiniz.

rory story cubes hikaye küpleri hikayeleştirme
Rory Hikaye Küpleri

Bu oyunun sırrı çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Böylece yaratıcılığınızın, ifade özgürlüğünüzün ve içinden çıkamadığınız problemleri çözme becerinizin arttığını görün

strateji güreşi abalone oyuncak oyun tabanlı
Strateji Güreşi

Basit, hızlı ilerleyen, eğlenceli sıradışı starateji oyunu. Judo güreşlerinden esinlenerek tasarlanan bu oyun ile stratejik düşünme becerinizin gelişmesine katkıda bulunacak ve olaylara karşı bakış açınızı değiştireceksiniz.

çikolata yerleştirme oyuncak oyun tabanlı
Çikolata Yerleştirme

Eleştirel düşünme Oyun; eğlenerek mantıksal çıkarım becerisini geliştirir. Yönetsel becerilerin içinde en önemlilerinden olan sorgulama becerisini geliştiren bu oyuncak ile yönetiminiz perçinlenecek

İhtiyacınızı Belirleyelim

Kurumsal ya da bireysel olarak eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve size en uygun çözümü iletebiliriz. Dilerseniz bilgi almak istediğiniz konularda mail de gönderebilirsiniz.

Görüşmek istiyorum: