Yenilikçi Bir Eğitim ve Danışmanlık mı Arıyorsunuz?

alicevatunsal oyun tabanlı eğitim oyunlaştırma gamification kurumsal çözümler

Eğitim

Zihin, öğrenme sürecinde ihtiyaç duyduğu motivasyonu eğitimle sağlar.
Çeşitli eğitimleri oyun tabanlı olarak şirketiniz çalışanları ve yöneticilerine sunuyoruz.

Sayfaya Git

Danışmanlık

Süreç oyunlaştırması ile şirketinizde rutin iş süreçlerini daha pratik ve sevdirilebilir hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Çalışanların iş süreçlerini içselleştirmesi için kolaylık oluşturuyoruz.

Sayfaya Git

İşe Alım

Ya adayı işe alır ve o yetkinlikleri görmek istersiniz. Ya da yetkinliklerini mülakat masasında manipülasyonsuz bir sistem ile keşfedebilirsiniz.

Sayfaya Git

Oyun Tabanlı Eğitimi Klasik Eğitimlerden Ayıran Özellikler

Yaparak Öğrenme

Öğrenme piramidinin en üst seviyesi yaparak öğrenmedir. Bu sayede öğrenilen bilginin %90 oranında akılda kalacağı ispat edilmiştir. Sadece dinleyerek öğrenmeye göre 5 katı ve görerek yapılan öğrenmeye göre de 3 katı daha kalıcı bir sistemdir.

Metaforik

Hazırlanan eğitimde kullanılan metaforlar daha hızlı idrak etmeyi sağlar ve öğrenilen beceriyle ilgili değerlendirme yapılmasına imkân tanır. Sadece konu odaklı olmadığı için genel anlamda bu düşünce becerisinde gelişim olur.

Eğlenceli

Yetişkin eğitimlerindeki en büyük handikap, sıkılma ve ilginin dağılmasıdır. Eğlenceli olan oyun tabanlı öğrenme bu engelleri ortadan kaldırıyor. İçeriğinde bulunan oyuncak ve oyun öğeleri bireyin eğitime olan ilgisini ve istekliliğini de arttırıyor

Gözleme Dayalı

Klasik eğitimde yazmak, dinlemek ve görmek gibi eylemler olduğu için gözlem yalnızca sınavlar ile yapılabiliyor. Oyun tabanlı öğrenmede bizzat eğitim esnasında yapılan gözlemler ile bireyin gelişimi analiz edilebiliyor.

2015 – 17 Yıllarında Eğitim ve Danışmanlık
Hizmeti İstatistikleriDoğru Çözümler, Mutlu Katılımcılar

0

Saat

0

Kurum

0

Katılımcı

Eğitim Görselleri

Oyun En iyi gözlem aracıdır!

Referanslarımız

İhtiyacınızı Belirleyelim

Kurumsal ya da bireysel olarak eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve size en uygun çözümü iletebiliriz. Dilerseniz bilgi almak istediğiniz konularda mail de gönderebilirsiniz.

Görüşmek istiyorum: