LoveMarks

ali cevat ünsal lovemarks

“İK Amatörü Lovemarks” neticesinde kendisini, çalışanlarını ve yaptığı işin kalitesini sevdiğim firmalar ile görüşmelerde bulunup kahvelerini içmeye gideceğim. Görüşmelere dair notlar, görüntüler bu sayfa aracılığıyla paylaşılacaktır.

18 Şubat Çarşamba

peryön
Peryön (Türkiye Personel Yönetimi Derneği)

Bana göre LoveMarks

Çünkü; Ülkemizin insan kaynakları yönetimi konusunda kurumsal bir otoritesi olduğu için, Düzenlediği Peryön Kongre ile gündemi belirleyerek ve güncele dair görüş bildiriyor.

19 Şubat Perşembe

enerjik
Enerjik Agency

Bana göre LoveMarks

Çünkü; İki kız kardeş olan Senem ile Ceyda sektöre farklı bir yapılanma ile girerek, Head Hunter görevini icra ederken inovasyonu da içselleştiriyor.

20 Şubat Cuma

avita
Avita Çalışan Destek Programı

Bana göre LoveMarks

Çünkü; İşini özenerek yapan, kaliteyi artırmaya yönelik özgüveni markasıyla bütünleştiren, işi-gücü “çalışana destek” olan severek görüştüğüm bir firma.

25 Şubat Çarşamba

viko
Viko by Panasonic

Bana göre LoveMarks

Çünkü; İşinin kalitesi ülke sınırlarını aşıp Panasonic tarafından farkedilip uluslararası üne sahip. Tüm çalışanlarına aynı değeri gösterip, Kurumsal sosyal sorumlulukta sadece kendisiyle yarışıyor, İdeal iş yeri kavramının vücut bulmuş hali oldukları gibi beni de aileden biri sayıyorlar.

26 Şubat Perşembe

elemannet-logo
Eleman.net

Bana göre LoveMarks

Çünkü; Kendi ekseninde büyük bir değişim yaşayıp mavi yaka konusunda sektör lideri oldular. Sıcak bir ortam ile kazan / kazan ilkesiyle ilişkilerini yönetiyorlar. Beni de içlerinden biri olarak görürler.

27 Şubat Cuma

saparch
SAParch

Bana göre LoveMarks

Çünkü; Değerleri, Dürüstlük ve şeffaflıktan ödün vermemek, Yapılan her işin odağında insan olduğunu unutmamak, Daima yenilikçi olmak, Hep ‘Nasıl daha iyi yapabiliriz’ sorusunu sormak, Yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı olmak.

27 Şubat Cuma

logo-2
Indense Danışmanlık

Bana göre LoveMarks

Çünkü; Danışmanlık firması olmanın yanı sıra yeniliklere olan yaklaşımları, farkındalık yaratmaları dikkat çekici. İlginç konulara zirveler düzenlemeleri, donanımlı ve sürekli öğrenen bir yapıya sahip olması ve beni aileden biri saymaları da unutulmamalıdır.

2 yorum

Bir Cevap Yazın